Transport ciężarowy

Bardzo ważnym elementem naszej działalności jest profesjonalne świadczenie usług transportowych na terenie Rybnika i okolic. (Cennik na dole strony!)

Nasza flota liczy blisko 30 samochodów ciężarowych z naczepami samowyładowczymi o ładowności do 27 ton. Dzięki zaufanej kadrze pracowników możemy terminowo realizować nawet najtrudniejsze zlecenia transportowe.

Świadczymy usługi zarówno dla mniejszych klientów indywidualnych, jak i na bardzo duże inwestycje takie jak: budowa Obwodnicy Pszczyna-Racibórz, budowa Centrum Handlowego Silesia Outlet Gliwice, czy budowa Szpitala Powiatowego w Żywcu.

Wykonujemy również zlecenia mniejszymi samochodami o ładownościach 4t i 20t.

Co oferujemy

Transport ciężarowy jest jednym z ważniejszych usług, jakie świadczymy w naszej firmie. Specjalizujemy się w przewozie materiałów sypkich na terenie wielu miast na Śląsku (m.in. Rybnik). Umożliwiamy transport ciężarowy materiałów budowlanych, konstrukcji, ale również maszyn i urządzeń, materiałów metalowych.

Jesteśmy otwarci na stałą współpracę z większymi i mniejszymi firmami (nie tylko budowlanymi), jak również klientami prywatnymi, którzy potrzebują jednorazowy transport ciężarowy. Cenimy sobie profesjonalizm, dlatego zawsze dopasowujemy ofertę pod indywidualne potrzeby naszych zleceniodawców.

Zainteresowanych naszymi usługami zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Obsługujemy nie tylko mieszkańców Rybnika!

Nasze naczepy

Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami ciężarowymi, dostosowanymi do różnego rodzaju transportu. Do dyspozycji mamy blisko 30 naczep samowyładowczych o ładowności do 27 ton, naczepę skrzyniową (13,6m), niskopodwoziową oraz naczepę firankę. Każda z naszych ciężarówek wyposażona jest w GPS, dzięki czemu jesteśmy w stanie bez problemu dojechać w każde wyznaczone miejsce. W trakcie trasy klient ma możliwość bezpośredniego kontaktu z kierowcą, aby monitorować jej przebieg i stan załadunku.

Dlaczego my

Nasi kierowcy stanowią zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów z branży logistyki i transportu. Dzięki temu są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym i niecodziennym zadaniom transportowym. Stawiamy na profesjonalną, ścisłą współpracę, dlatego zawsze służymy radą i pomocą, na każdym etapie. W razie potrzeby możemy wykonać wszelkie potrzebne formalności (m.in. skompletowanie dokumentacji transportowej) za klienta, aby miał pewność, że wszystko przebiega w sposób pełni legalny i zgodny z BHP.

Od czego zależą koszty transportu

Ceny transportu ciężarowego ustalane są z klientem indywidualnie. Zawsze staramy się być elastyczni, biorąc pod uwagę oczekiwania klienta. Dobieramy rozwiązania logistyczne, które mają jak najbardziej zminimalizować koszty dostawy, oraz planujemy ich termin w jak najbardziej optymalnym dla klienta czasie.

Będąc w stałym kontakcie z kontrahentem zawsze dbamy o bezpieczeństwo załadunku, terminowość dowozu oraz rzetelność podczas ustalania szczegółów transportu.

Indywidualne podejście pozwala na dostosowanie warunków umowy dokładnie tak, jak oczekuje tego klient. Bez względu na wymiary i wagę powierzonego nam towaru zawsze realizujemy usługi sumiennie, profesjonalnie, najtajniej i na wysokim poziomie.

Zadzwoń!

Jeżeli potrzebujesz firmy, która wykona dla ciebie transport ciężarowy materiałów budowlanych i nie tylko, koniecznie zgłoś się do naszej firmy. Dowozimy nie tylko na terenie Rybnika, ale i wielu innych lokalizacji, dlatego zadzwoń i podaj szczegóły zlecenia. Gwarantujemy dobre ceny i wysoką jakość usług!


003-1

Cennik:

Ceny kruszyw w hurcie samochodem 27t, ustalane są indywidualnie pod numerem tel.: (+48) 691 472 441, (+48) 883 335 065.

 

Zapraszamy do kontaktu:

tel.: (+48) 32 739 56 10,
e-mail: biuro@phuremix.pl

Galeria